Obróbka blach

Zajmujemy się profesjonalną obróbką blach. W naszych projektach skutecznie łączymy elementy stalowe, nierdzewne, aluminiowe, mosiężne, miedziane, szklane i plastikowe. Mamy 45 lat doświadczenia i doskonale znamy potrzeby rynku. Obrabiamy blachy cienkie do 8 mm: stalowe, kwasoodporne, aluminiowe, miedziane i mosiężne. Świadczymy usługi cięcia detali wg rysunków DWG i realizujemy nawet bardzo wymagające projekty.

W naszej ofercie czaka na Ciebie kompleksowa obróbka metali. Możemy zaproponować m.in.:

 • cięcie laserowe i wykrawanie młoteczkowe elementów z blach na maszynach marki Trumpf,
 • tłoczenie, gięcie, formowanie blachy na prasach mimośrodowych 6 – 160T i hydraulicznych 6 – 100T,
 • gięcie blach na prasach krawędziowych Amada HFE2 100T 3M,
 • spawanie blach i profili metodą TiG I MAG,
 • zgrzewanie za pomocą celi zrobotyzowanej 2 robotów Yaskawa Motomann.

Dzięki własnej narzędziowni jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać i wdrożyć do produkcji specjalistyczne oprzyrządowanie umożliwiające dowolne kształtowanie blach dla produkcji średnio i wielkoseryjnej. Zapewnia to niebywałą precyzję, powtarzalność i szybkość wytwarzania. Dla każdego elementu możemy wykonać analizę kosztów i w przypadku opłacalności wdrożyć go do produkcji w krótkim czasie, optymalizując koszty wykonania.

Projektowanie 3D elementów blaszanych

Ponadto możesz nam powierzyć także projektowanie 3D elementów blaszanych. Możemy w krótkim czasie zaprojektować i wdrożyć do produkcji dowolne produkty stalowe. Do Twojej dyspozycji pozostają nasi inżynierowie, którzy mają ogromne doświadczenie w obróbce blach i znają naszą linię produkcyjną od a do z. Szybkie i precyzyjne prototypowanie, wdrożenie produkcyjne i produkcja to nasza specjalność.

Gięcie blach i inne możliwości narzędziowni

Posiadamy prasy krawędziowe sterowanie w 7 osiach CNC, umożliwiające gięcie blach cienkich do 5 mm na długości 3 metrów. Elektroniczny pomiar kąta zapewnia niebywałą precyzję. Ponadto możemy zagwarantować powtarzalność wymiarów za sprawą nowoczesnych narzędzi. Posiadamy dużą ilość oprzyrządowania, które umożliwia nam:

 • gratowanie automatyczne,
 • szlifowanie,
 • polerowanie elementów z blach,
 • precyzyjne cięcie profili,
 • nitowanie,
 • montaż PEM,
 • toczenie,
 • frezowanie,
 • znakowanie laserowe.

Nasze prace wykonujemy na różnych materiałach: stali czarnej i nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, aluminium i stali powlekanych. Posiadamy również 2 zgrzewarki invertorowe o mocy 55KW każda z możliwością wykonywania precyzyjnego łączenia blach: stalowych, kwasoodpornych i aluminiowych. Są to zgrzewarki stacjonarne do wykonywania mniejszych serii detali z blach.Początek formularza

Lakierowanie blach

Wśród naszych usług nie mogło zabraknąć lakierowania blach. Posiadamy lDół formularzaakiernię proszkową, a prace wykonujemy zarówno przy pomocy nowoczesnych automatycznych urządzeń, jak i ręcznie. Pozwala to na uzyskanie bardzo dobrej jakościowo powłoki i odpowiedniej jej polimeryzacji. Wysoką trwałość potwierdzamy badaniami w komorze solnej. Na bieżąco sprawdzamy parametry lakierowania proszkowego. Fachowa kadra i odpowiednia automatyzacja zapewnia optymalne warunki produkcyjne.

Montaż wyprodukowanych elementów z blach

Zbudowaliśmy linię, na której możemy zapewnić bardzo precyzyjny montaż wyprodukowanych elementów z blach. To tu odbywa się także testowanie i kontrola jakości każdego detalu. Odpowiednio przeszkoleni fachowcy wykonają montaż produktów, które po weryfikacji mogą zostać przekazane do wysyłki. Dokładna selekcja sprawia, że nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują produkty zgodne z nadesłanym projektem.

Posiadamy linię do pakowania różnych wyrobów metalowych. Posiadamy automatyczną maszynę do wykonywania dowolnych kartonów, zgodnych z aktualnym zapotrzebowaniem. Mamy umowy z przewoźnikami i spedytorami dzięki czemu zapewniamy optymalizację kosztów transportu na ternie całej Europy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Menu