Kompleksowa obróbka blach

Skutecznie w naszych projektach łączymy elementy stalowe, nierdzewne, aluminiowe, mosiężne, miedziane, szklane i plastikowe. Mamy 45 lat doświadczenia. Projektowanie 3D elementów blaszanych. Możemy zaprojektować i wdrożyć do produkcji w krótkim czasie dowolne produkty stalowe. Do Twojej dyspozycji pozostają nasi inżynierowie, którzy mają ogromne doświadczenie w obróbce blach i znają naszą linię produkcyjną od a do z. Szybkie i precyzyjne prototypowanie, wdrożenie produkcyjne i produkcja.

Projektowanie 3D elementów blaszanych.

Możemy zaprojektować i wdrożyć do produkcji w krótkim czasie dowolne produkty stalowe. Do Twojej dyspozycji pozostają nasi inżynierowie, którzy mają ogromne doświadczenie w obróbce blach i znają naszą linię produkcyjną od a do z. Szybkie i precyzyjne prototypowanie, wdrożenie produkcyjne i produkcja.

Laserowe cięcie i wykrawanie młoteczkowe elementów z blach na maszynach marki Trumpf.

Obrabiamy blachy cienkie do 8 mm: stalowe, kwasoodporne, aluminiowe, miedziane i mosiężne. Świadczymy usługi cięcia detali wg rysunków i kompleksową obróbkę kompletnych produktów.

Tłoczenie, gięcie, formowanie blachy na prasach mimośrodowych 6 – 160T i hydraulicznych 6 – 100T.

Dzięki własnej narzędziowni jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać i wdrożyć do produkcji specjalistyczne oprzyrządowanie umożliwiające dowolne kształtowanie blach dla produkcji średnio i wielkoseryjnej. Zapewnia to niebywałą precyzję, powtarzalność i szybkość wytwarzania. Dla każdego elementu możemy wykonać analizę kosztów i w przypadku opłacalności wdrożyć go do produkcji w krótkim czasie optymalizując koszty wykonania.

Gięcie blach na prasach krawędziowych Amada HFE2 100T 3M.

Posiadamy prasy krawędziowe sterowanie w 7 osiach CNC umożliwiające gięcie blach cienkich do 5 mm na długości 3 metrów. Elektroniczny pomiar kąta zapewnia niebywałą precyzję. Możliwość wykonywania gięcia średnich i dużych serii produktów z zapewnieniem powtarzalności. Posiadamy dużą ilość oprzyrządowania.

 

 

Spawanie blach i profili metodą TiG I MAG.

Gratowanie automatyczne, szlifowanie, polerowanie elementów z blach Precyzyjne cięcie profili, nitowanie, montaż PEM, toczenie, frezowanie Znakowanie Laserowe automatyczne CNC elementów ze stali: czarnej, nierdzewnej, mosiądzu, miedzi, aluminium i stali powlekanych.

Zgrzewanie za pomocą celi zrobotyzowanej 2 robotów Yaskawa Motomann.

2 zgrzewarki invertorowe o mocy 55KW każda z możliwością wykonywania precyzyjnego łączenia blach: stalowych, kwasoodpornych i aluminiowych. Zgrzewarki stacjonarne do wykonywania mniejszych serii detali z blach.

Lakiernia proszkowa zrobotyzowana, automatyczna i ręczna GEMA.

Pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakościowo powłoki i odpowiedniej jej polimeryzacji. Jakość poparta badaniami w komorze solnej. Na bieżąco sprawdzamy parametry lakierowania proszkowego. Fachowa kadra i odpowiednia automatyzacja zapewnia optymalne warunki produkcyjne.

Kompletacja wyrobów, składanie i montaż elektroniki na odpowiednio przygotowanej linii produkcyjnej.

Zbudowaliśmy linię na której możemy zapewnić bardzo precyzyjny montaż wyprodukowanych elementów z blach, testowanie i kontrolę jakości każdego detalu. Odpowiedni przeszkoleni fachowcy wykonają montaż Państwa produktów.

Pakowanie i wysyłka.

Posiadamy linię do pakowania różnych wyrobów metalowych. Możliwość pakowania ręcznego i wspomaganego automatyką. Przed pakowaniem zapewniamy szczegółową kontrolę jakości. Posiadamy automatyczną maszynę do wykonywania dowolnych zaprojektowanych wg potrzeb kartonów. Mamy umowy z przewoźnikami i spedytorami dzięki czemu zapewniamy optymalizację kosztów transportu na ternie całej Europy.

Menu