Strefa architekta


Nasze wartości to produkty o najwyższej jakości, profesjonalna obsługa oraz partnerstwo na każdym etapie projektowania i realizacji projektów. Tak samo podchodzisz do swojej pracy? Genialnie!  Mamy wspólne wartości i solidny fundament do owocnej współpracy w przyszłości.

W zakładce „Materiały do pobrania” dostępne będą w najbliższym czasie:

katalog, ulotki informacyjne, karty produktu, filmy z instrukcją obsług konfiguratora PJK, filmy z instrukcją jak projektować strefy pocztowe oraz inne elementy małej architektury zewnętrznej w Fusion 360 z Grupą PJKStrefa Architekta to współpraca w ramach polskiej marki, intensywnie rozwijającej swoje portfolio produktów takich jak skrzynki pocztowe, automaty paczkowe/przesyłkomaty, zabudowy wewnętrzne oraz elewacyjne, maszyny wydające oraz inne elementy małej architektury zewnętrznej. 
  • polska marka

Zostań reprezentantem rozpoznawalnej polskiej marki z doświadczeniem na europejskim rynku już od 1979 roku. Buduj z nami swoje portfolio zadowolonych klientów przy realizacji nawet najbardziej zwariowanych projektów!
  • profesjonalne wsparcie

Współpraca z PJK Grupa to przede wszystkim wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Możesz liczyć na pomoc, która pomoże w poszukiwaniu rozwiązań produktowych oraz technicznych dla klientów z całej Europy. Projektuj swoje strefy pocztowe i zabudowy w konfiguratorze PJK konfigurator.pjk.com.pl. Materiały dotyczące konfiguratora konfigurator.pjk.com.pl dostępne są w trzech językach: polskim, angielskim oraz niemieckim.
  • partnerska współpraca

Eventy branżowe towarzyszą naszej marce od lat! Co roku bierzemy udział w targach i eventach dedykowanych architektom w całej Europie, a dla naszych partnerów prowadzimy szkolenia tak grupowe jak i indywidualne.

Zapraszamy! Zostań architektem współpracującym z PJK Grupa!

Wierzymy, że współpraca profesjonalistów daje niesamowite efekty. Wiemy, że wspólnymi siłami możemy zrealizować nawet najbardziej szalone i wymagające projekty. 

Współpraca z PJK Grupa to same korzyści!

Strefa Architekta to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie! Nasi doradcy zawsze pomogą i odpowiedzą, jakie rozwiązania wybrać, aby każdy klient był zawsze zadowolony. 

DOŁĄCZYSZ DO NAS?  Zapraszamy! 

 
Menu