Mamy doskonałą informację dla Klientów Grupy PJK! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku, ale i oczekiwań naszych Klientów, firma wprowadziła właśnie na rynek nową linię skrzynek pocztowych w standardzie premium. Nasze wieloletnie doświadczenie i stale rozwijająca się linia technologiczna zaowocowały powstaniem skrzynek przyszłości. Co ważne, nasze nowe skrzynki na listy 500O, 500K, 501O, 501K, 5110 i 511K to nie tylko nowoczesny i atrakcyjny wygląd, który idealnie wkomponuje się podczas aranżacji nowo powstałych budynków mieszkalnych, ale również zachowanie sprawdzonej konstrukcji i najwyższej jakości tworzyw.

Nowoczesny design i dotychczasowa wytrzymałość

Najnowsze skrzynki pocztowe od PJK charakteryzują się nowoczesnym designem oraz dotychczasową, wyjątkową wytrzymałością, która zapewnia wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Nasze najnowsze modele zostały stworzone przede wszystkim z myślą o deweloperach i użytkownikach, dlatego też mamy możliwość wyboru każdej ze skrzynek w aż trzech wersjach montowania: natynkowej, podtynkowej oraz wolnostojącej. Każda z nich wyróżnia się pięknym i nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z aranżacją wnętrz nowych budynków mieszkalnych. Wszystkie nowe skrzynki zostały ponadto wykonane z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej V2A lub stali ocynkowanej. Dzięki takiej jakości, moduły w specjalnym wykonaniu z oznaczeniem stali V4A mają zapewnioną odporność nawet na oddziaływanie chemiczne, promieniowanie UV i korozję. Dlatego też nadają się one nie tylko do wnętrz, ale również do postawienia ich przed posesją, a nawet w takich miejscach, jak strefy nadmorskie czy tereny zanieczyszczone przez zakłady produkcyjne, gdzie warunki są wyjątkowo niesprzyjające.

Co więcej, na życzenie Klienta możemy dodatkowo polakierować stalowe elementy na większość kolorów z palety barw RAL. To jednak nie wszystko, ponieważ nasz Klient ma również możliwość wyboru formy lakierowania. Skrzynki mogą być bowiem matowe, satynowe lub z połyskiem!

 

Skrzynki przyszłości PJK z innowacyjnymi rozwiązaniami

Jak już wspomnieliśmy, nowe modele skrzynek od Grupy PJK to dotychczasowa, najwyższa jakość wykonania, ale również rozwiązania przyszłości, które znacznie ułatwią życie użytkownikom. Pierwsza zmiana ucieszy szczególnie deweloperów, ponieważ w modelach 500O, 500K, 501O, 501K, 5110 i 511K mamy nieograniczoną możliwość konfiguracji modułów. Dzięki temu administrator budynku w każdej chwili może dostosować wielkość i ilość skrytek pod aktualne zapotrzebowanie mieszkańców. Ponadto każda klapka skrzynki posiada system wolnego opadania, dzięki czemu szczególnie osoby mieszkające na parterze, nie będą musiały słyszeć obijających się metalowych elementów przy każdej próbie dostarczenia czy odebrania przesyłki.
To jednak nie wszystko! Nowoczesne skrzynki pocztowe PJK mogą być wyposażone w tak innowacyjne, dodatkowe elementy, jak:
⦁ Przesyłkomaty Pakomatic PJK, które sprawdzają się praktycznie w każdym budynku mieszkaniowym, ale i na małych osiedlach,
⦁ Gabloty informacyjne,
⦁ Półki na ulotki,
⦁ Kosze na papier,
⦁ Panele adresowe,
⦁ Zestawy dzwonkowe,
⦁ Wideodomofony,
⦁ Zabudowy grzejników i instalacji,
⦁ Zabudowy rewizyjne,
⦁ Oświetlenie LED,
⦁ Zabudowy szklane z alucobondu lub z siatki cięto ciągnionej.

Menu