Stalowe elementy świetnie sprawdzają się podczas nadawania inwestycji indywidualnego charakteru. Takie małe szczegóły, jak wygląd skrzynek czy tablic informacyjnych i gablot może znacząco wpłynąć na odbiór całego projektu. Jeśli chcesz postawić na solidne rozwiązania, to stal nierdzewna będzie materiałem niezastąpionym. Gdzie jest używana podczas wykańczania budowy?

Strefa pocztowa

Chociaż spotyka się skrzynki z innych materiałów niż stal, to zdecydowanie właśnie te stalowe są rozwiązaniem najsolidniejszym i pewnym. Wykonanie strefy pocztowej z najwyższej jakości stali szlachetnej gwarantuje jej wytrzymałość, zarówno na warunki pogodowe, jak i ewentualne zniszczenia wywoływane przez osoby trzecie. U dobrych producentów bez problemu znajdziesz wiele rodzajów skrzynek wykonanych z tego materiału. Deweloperzy mogą wybierać spośród konstrukcji natynkowych, podtynkowych oraz wolnostojących. Warto, żeby skrzynka wybierana do inwestycji miała budowę modułową, co pozwala na jej rozszerzanie i powiększanie liczby skrytek według indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Dodatkowe elementy stalowe

Ze stali można wykonać także wiele innych elementów, które doskonale wpiszą się w design language każdego nowoczesnego budynku. Przykładem mogą być tabliczki i znaki z nazwami ulic i numerami poszczególnych budynków. Zamiast korzystać ze standaryzowanych rozwiązań, elementy identyfikacyjne można wpleść na przykład do strefy pocztowej, jeśli znajduje się ona przed budynkiem lub w holu. Istotne są też takie dodatki, jak chociażby gablota informacyjna. Dobrze, żeby jej projekt pasował do wyglądu innych elementów.

Współpracując z naszą firmą możesz liczyć na indywidualne projekty elementów identyfikacji budynku. Posiadając własny park maszynowy, mamy możliwość tworzenia praktycznie dowolnych produktów stalowych. W PJK znajdziesz więc nie tylko skrzynki, ale również gabloty, czy bardziej skomplikowane konstrukcje, łączące na przykład wolnostojącą skrzynkę i terminal domofonowy.

Menu