Zabudowy z blachy

Wykonujemy zabudowy z blachy na indywidualne zamówienie naszych klientów. Od przeszło 40 lat doskonalimy nasz park maszynowy oraz oferowane przez nas rozwiązania. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej realizować powierzane nam projekty. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy systemy:

  • Aurora – system paneli płaskich,
  • Elbrus – system trójwymiarowych paneli trójkątnych,
  • Apis – system paneli sześciokątnych.

Każdy z nich może być dowolnie perforowany, podświetlany oraz wykorzystany jako zabudowa dowolnego elementu. Tym sposobem nasze aranżacje z blachy mogą stanowić doskonałe uzupełnienie dla skrzynek podtynkowych kwasoodpornych i nierdzewnych i innych projektów.

Wykonywane przez nas zabudowy z blachy stalowej tworzone są jedynie z atestowanych materiałów wysokiej jakości. Powłoka lakiernicza jest przez nas testowana m.in. w komorze solnej. Weryfikujemy w ten sposób odporność naszych realizacji na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz działanie promieni UV. Każdy projekt może zostać wykończony z wykorzystaniem barw z palety RAL, choć na życzenie klienta zapewniamy także niestandardowe rozwiązania.

Obudowy metalowe na wymiar

Wykonujemy projekt oraz realizację obudowy metalowej na wymiar. W ten sposób proces produkcji przebiega sprawnie, a zamówienie kończone jest zawsze w terminie. Profesjonalne warunki współpracy są wynikiem naszego ogromnego doświadczenia, a także stawiania potrzeb klienta na pierwszym miejscu. Wysoka jakość naszych realizacji wynika ponadto z nieustannie modernizowanego parku maszynowego, dzięki któremu możemy tworzyć unikalne zabudowy, uwzględniające wyjątkowo misterne detale.

Realizacja obudowy metalowej na wymiar pozwala na tworzenie unikalnej przestrzeni w wielu miejscach. Sprawdzą się one doskonale w miejscach wspólnych w budynkach wielorodzinnych. Będą nadawały im wyjątkowy, unikalny charakter. Szczególnie korzystnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Mogą stanowić ponadto element niezwykle funkcjonalnej skrzynki na listy i paczki Pakomatic.

Zabudowy z blachy stalowej na zamówienie

Podejmujemy się wykonania zabudowy z blachy stalowej na zamówienie. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Lubimy wyzwania, dlatego bardzo chętnie podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych projektów. Wystarczy nam Twój pomysł – na jego podstawie stworzymy odpowiedni projekt, który trafi do naszego działu produkcyjnego. Będzie on mógł zrealizować Twoją koncepcję, uwzględniając nawet najmniejsze elementy.

Możliwość personalizacji zabudowy blaszanej jest naszym dużym atutem. W ten sposób możesz osiągnąć pożądany efekt bez konieczności tworzenia kompromisów. Pamiętaj jednak, że realizacja takich projektów może zająć nieco więcej czasu niż wykorzystanie gotowych rozwiązań. Oznacza to, iż musisz odpowiednio wcześniej złożyć zamówienie i uzgodnić szczegóły, aby wszystko było gotowe w terminie, który Ci odpowiada.

Jeśli zależy Ci na szybkiej i bezproblemowej realizacji obudowy metalowej na wymiar lub innego niestandardowego projektu wykonanego z blachy stalowej, koniecznie skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy szczegóły współpracy, a także zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Składając zamówienie w naszej firmie, masz pewność, że zostanie ono zrealizowane przez doświadczony zespół przy użyciu najlepszego sprzętu. Zapraszamy.

pjk zabudowy ulotkaA4doDL PL 2
Menu